Aktualności z życia lecznicy


◆    ◆    ◆

Z powodu duszącego kaszlu, który męczy od kilku dni wszystkich lekarzy OAZY - odbierając im głos i możliwości kontaktowania się z właścicielami, w dniu dzisiejszymi i jutrzejszym nie przyjmujemy pacjentów. Zwierzaki w szpitalu mają zapewnioną opiekę, niestety nie damy rady przyjąć nikogo nowego. Mamy nadzieję, że od piątku wznowimy przyjęcia.
W dniu dzisiejszym i jutrzejszym (09 i 10 października 2019r) lecznica otwarta będzie tylko do godziny 15.00
Za utrudnienia przepraszamy,
- kaszlący i zasmarkani lekarze OAZY - Kraków

Informacja z dnia: 06.04.2019r


Zmiany godzin otwarcia lecznicy

Od 07.04.2019 zmianie ulegną godziny otwarcia lecznicy w soboty.

Otwieramy wcześniej (bo już o 9.00), ale kończymy też wcześniej (o 15.00). 

Bardzo prosimy wszystkich, których zwierzaki nie za dobrze się czują o nie czekanie do ostatniej chwili z wizytą. Prosimy przywozić je w piątek, w sobotę rano - nie czekać z tym do sobotnich godzin popołudniowych. O tej godzinie możemy nie mieć już możliwości przyjęcia nagłych pacjentów.

W piątki rano jeden z lekarzy będzie przychodził o dwie godziny wcześniej, abyśmy mogli zapewnić czas na dodatkowe wizyty w tym dniu. 

Informacja z dnia: 06.04.2019r


Nowa strona lecznicy :)

Czas biegnie do przodu i stara strona przestała być tak funkcjonalna jak byśmy tego chcieli. Dlatego powstała nowa, którą bardzo bardzo polubiliśmy :) Mamy nadzieję, że i Państwu przypadnie do gustu :):):)

Informacja z dnia: 16.03.2019


08.03.2019 -  urodziny OAZY :)

To był cudowny dzień 💙 Dziękujemy wszystkim, którzy u nas byli, tym, którzy dzwonili do nas z życzeniami, wysyłali maile, składali życzenia przez fb. Czułyśmy się dziś bardzo doceniane i kochane 🤗😊😘Dziękujemy!!! ❤

Zdjęcia

Informacja z dnia: 08.03.2019


Archiwum

Od 01.10.2018 w naszej przychodni nie będziemy przyjmować już psów i kotów :(

Będzie to lecznica ze ścisłą specjalizacją, ukierunkowana wyłącznie na leczenie zajęczaków, małych i dużych gryzoni oraz jeży (pigmejskich).

Skąd taka decyzja? czytaj dalej...

Informacja z roku: 2018

◆    ◆    ◆

Konferencja VetCo - zwierzęta egzotyczne

To była ważna dla mnie konferencja.Prowadzili ją Katherine Quesenberry oraz James W. Carpenter – jedni z moich pierwszych nauczycieli. Gdy zaczynałam 15 lat temu przygodę z weterynarią, ich książki - sprowadzane ze stanów, prawie nie do zdobycia- były dla mnie wejściem w ten cudowny świat, który pochłonął mnie bez reszty. U nas wtedy leczeniem królików czy świnek morskich prawie nikt się nie zajmował. Czytałam w tramwaju, na ławce w parku, w pracy. Tak pogłębiała się moja pasja. Ja też tak chciałam! Przez te 15 lat wiele się zmieniło. Leczymy mnóstwo małych ssaków. Dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju tego działu medycyny weterynaryjnej. Bardzo zbliżyliśmy się poziomem do tego „wielkiego świata”. I to jest budujące. 

W ten weekend miałam przyjemność poznać moich idoli osobiście. 
Jestem wzruszona i szczęśliwa :)
lek.wet. Lidia Lewandowska

Informacja z roku: 2018

◆    ◆    ◆

Nowy aparat do USG

Zakupiliśmy do lecznicy nowy aparat USG, cyfrowy, z kolorowym dopplerem, z głowicami umożliwiającymi badanie nawet najmniejszych pacjentów :)

Informacja z roku: 2017

◆    ◆    ◆

Dr Magda Zwolińska się szkoli :)

Dr Magda Zwolińska przebywa właśnie na konferencji poświęconej w całości leczeniu świnek morskich  Nie możemy się już doczekać, gdy wróci i opowie nam o wszystkich nowościach dotyczących terapii naszych uroczych podopiecznych :)

Informacja z roku: 2017

◆    ◆    ◆

Wykład dr Lewandowskiej w Łodzi

W dniu wczorajszym dr Lidia Lewandowska pojechała do Łodzi, gdzie na kongresie praktyki weterynaryjnej głosiła wykład na temat "Chorób przewodu pokarmowego królików". Dzięki temu coraz większe grono lekarzy będzie umiało nieść fachową pomoc swoim uszatym podopiecznym.

Informacja z roku: 2017

◆    ◆    ◆

Nasz lokal jest już KLIMATYZOWANY! :):):)

3 dni pracy trzech miłych panów, niszczenie ścian, łatanie ścian, ponowne malowanie, godziny sprzątania i mamy ... kilka białych pudełeczek, które mają spowodować że latem w OAZIE - Kraków będzie przyjemne. Od dziś mamy LOKAL KLIMATYZOWANY! :)

Informacja z roku: 2014


◆    ◆    ◆

Dr Lewandowska w Dzień dobry TVN :)

28.12.2013r w Dzień dobry TVN mogliśmy oglądać dr. Lidię Lewandowską wraz z rodziną. 

Program poświęcony był mamie dr. Lidii (profesor Agnieszce Zalewskiej), która jako pierwsza kobieta w historii została wybrana szefową Rady Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych (CERN).

Prof. Zalewska jest pierwszym przewodniczącym Rady CERN pochodzącym z kraju Europy Środkowo-Wschodniej i jest pierwszą kobietą, która objęła tę prestiżową funkcję.

Informacja z roku: 2013

◆    ◆    ◆

Cyfrowy RTG w OAZIE - Kraków

Od dziś pracujemy na nowym sprzęcie :) Nasz doskonały rentgen zaopatrzony został w cyfrowy skaner (Agfa CR12-X) dzięki któremu zdjęcia ze specjalnej kasety trafiają bezpośrednio do komputera. Tam po wstępnej obróbce są odczytywane i zapisywane na płytach CD.

Informacja z roku: 2013