Aktualności z życia lecznicy

Najnowsze

Zbliża się czas wakacji i urlopów, ogłaszamy więc kiedy którego lekarza nie ma, aby można było łatwiej zaplanować wizyty. 

Nasi lekarze znikają na urlopy w następujących terminach:

21-26 czerwca – dr Kasia Ferdyn

28 czerwca – 03 lipca – dr Lidia Lewandowska

05 – 17 lipca – dr Kasia Ferdyn

19 - 24 lipca – dr Lidia Lewandowska

02 – 15 sierpnia – dr Lidia Lewandowska

23 sierpnia – 04 września – dr Agnieszka Rybka

06 - 11 września – dr Kasia Ferdyn

W okresie urlopowym nasze możliwości przyjmowania pacjentów będą mniejsze niż normalnie. Prosimy więc o rezerwowanie wizyt nie na ostatnią chwilę i odwoływanie ich (jeśli jest taka konieczność) z wyprzedzeniem, aby z takiego zwalnianego miejsca miał szansę skorzystać ktoś inny. Nie ma nic bardziej przykrego jak świadomość, że musieliśmy odmówić komuś przyjęcia z powodu braku miejsc, a następnie patrzeć jak mija czas i na umówiony termin nie stawia się osoba, która go zarezerwowała. Nie jest to w porządku ani wobec nas ani innych pacjentów, którym tym samym uniemożliwia się dostanie do nas na wizytę. Większe spóźnienia również uniemożliwiają odbycie się wizyty (na czas pojawi się bowiem kolejny pacjent). 

Bardzo prosimy o pilnowanie się w tych sprawach, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, gdy panuje zazwyczaj walka o każdy wolny terminy.  

03 czerwca (Boże Ciało) przychodnia OAZA będzie nieczynna

Przypominamy, że 01 i 03 maja przychodnia będzie nieczynna. 

W marcu 2021r obchodziliśmy 10 rocznicę OAZY w Krakowie (i 19 od początku jej istnienia)

Od 19.02.2021r jesteśmy na instagramie.

Dołącz do nas! :)

Archiwum

Przeprowadzka:

Tak, to już niedługo. Jeżeli koronawirus nie stanie nam na przeszkodzie 23 i 24  marca 2020r przenosimy lecznicę na ulicę Lubelską. W tych dniach OAZA będzie niestety zamknięta. 25 marca zapraszamy już do nowej lecznicy :)

Nasz nowy adres to ul. Lubelska 16-18, lokal nr 10

Informacja z dnia: 03.03.2020Konferencja VetCo - zwierzęta egzotyczne

To była ważna dla mnie konferencja.Prowadzili ją Katherine Quesenberry oraz James W. Carpenter – jedni z moich pierwszych nauczycieli. Gdy zaczynałam 15 lat temu przygodę z weterynarią, ich książki - sprowadzane ze stanów, prawie nie do zdobycia- były dla mnie wejściem w ten cudowny świat, który pochłonął mnie bez reszty. U nas wtedy leczeniem królików czy świnek morskich prawie nikt się nie zajmował. Czytałam w tramwaju, na ławce w parku, w pracy. Tak pogłębiała się moja pasja. Ja też tak chciałam! Przez te 15 lat wiele się zmieniło. Leczymy mnóstwo małych ssaków. Dokładamy swoją cegiełkę do rozwoju tego działu medycyny weterynaryjnej. Bardzo zbliżyliśmy się poziomem do tego „wielkiego świata”. I to jest budujące. 

W ten weekend miałam przyjemność poznać moich idoli osobiście. 
Jestem wzruszona i szczęśliwa :)
lek.wet. Lidia Lewandowska

Informacja z roku: 2018Wykład dr Lewandowskiej w Łodzi

W dniu wczorajszym dr Lidia Lewandowska pojechała do Łodzi, gdzie na kongresie praktyki weterynaryjnej głosiła wykład na temat "Chorób przewodu pokarmowego królików". Dzięki temu coraz większe grono lekarzy będzie umiało nieść fachową pomoc swoim uszatym podopiecznym.

Informacja z roku: 2017


Dr Lewandowska w Dzień dobry TVN :)

28.12.2013r w Dzień dobry TVN mogliśmy oglądać dr. Lidię Lewandowską wraz z rodziną. 

Program poświęcony był mamie dr. Lidii (profesor Agnieszce Zalewskiej), która jako pierwsza kobieta w historii została wybrana szefową Rady Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych (CERN).

Prof. Zalewska jest pierwszym przewodniczącym Rady CERN pochodzącym z kraju Europy Środkowo-Wschodniej i jest pierwszą kobietą, która objęła tę prestiżową funkcję.

Informacja z roku: 2013